Co se dělo? Nic

14. října 2008 v 16:26 | Týna |  Daily blabbering
Jo takže abych to shrnula. V posledním období se nedělo nic až tak zvláštního. A když už to bylo zvláštní, tak jsem za A neměla čas a za B jsem neměla fantazii něco o tom napsat.
Takže ano, budu vás zase otravovat svým uboze nudným životem. A protože moje paměť není zas tak dobrá, tak bych řekla, že dnešek by vám i mohl stačit, ne?

Takže.....ano ano zase to slovíčko takže, které se objevuje skoro všude ve všem co píšu já........jsem se ráno probudila a přinejmenším dobu hodnou čištění zubů jsem se hrabala z postele. Stávala jsem už v šest, protože mám ploché nochy. Přijde vám to divný? Mě už bohužel ani ne. Totiž....další ze slov, které hojně používám....jeikož mám ploché, hodně ploché nohy (a tancování tomu moc neprospívá) tak chodím na rehabilitace. Jo a dneska jsem si měla na osmou. mám to blízko školy, takže vždycky ještě skočím do školy, provokativně pozdravím spolužáky, nechám ve skříňce zbytečné věci a s nadšením asi jako na písemku jdu na rehabku.
Po úmorné rehabce (to byste nevěřili jak to bylo těžký) a po elektroléčbě, při které dostávám tiky do nohy, jse se vracela do školy. Byla asi polovina druhé hodiny, když jsem přišla. to je na tý rehabce dobrý, vždycky se uleju aspoň z hodiny.... No zpátky do školy(hnusný to větný ekvivalent). No tak jsem přišla, zrovna byla čeština, a ve třídě bylo nějak moc ticho. tak jsem vešla dovnitř. Pozdravila jsem líbezným "Dobrý den" naši třidní a sedla si do lavice. Myslela jsem si, že píšou písemku, ale nepsali...psali diktát. Sakra, zrovna ten jsem chtěla psát (jo jsem divná ale diktáty mi jdou a v češtině teď nemám zrovna nejlepší známky)....No co mě překvapilo byla profesorka, která řekla kámošce ať mi to jde vedle nadiktovat. Divnej nápad, ale šly jsme. Samzřejmě jsem se spravedlivě nezeptala kámošky jestli to z té knížky nemůžu opsat, ale oslušně to napsala jako diktát. Jo jsem divná no ale...............popojedem
Sedmou a osmou hodinu máme IVT. Tak jsme šli do učebny a co nevídíme. Místo našeho profesora tam byl nějakej mladej podivím, co vypadal, jako kdyby náš profesor používal jako ukeho (gaye). No nakonec to bylo v pohodě no a teď jsem doma a píšu. Ale jelikož nemám čas a blábolů už jsem napsala dost, tak končím, mějte se krásně mé milé yaoistické přítelkyně a i vy, kteří s yaoi nemáte vůbec nic.Fuj to byl zase jeden velký blábol..........XD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama