Omyl 3.část

28. října 2008 v 13:05 | Týna alias Kiike-chan |  Omyl
No v podstatě k téhle kapitole nemám co říct. Prostě jsem něco napsala tak je to tady.


Když Naruto dorazil domů padl do postele a přemýšlel nad tím, jakou udělal hloupost. Kdyby Sakuře nic neříkal, bylo by to všechno jednoduší. No jo, ale kdyby nebylo žádné kdyby, svět by byl až moc jednoduchý, ne? A navíc, kdyby Sakuře nic neřekl, ON by teď nestál za jeho oknem a nepozoroval ho svýma černýma očima. Naruto byl na sebe naštvaný, že udělal takovou blbost a řekl Sakuře tu hloupou lež. A za všechno mohl on, Sasuke. Kdyby jen za ním nepřišel a…

Bylo to lehké zaťukání na okno, co ho vytrhlo z jeho přemýšlení. Podíval se k oknu, ale nikdo tam nebyl. Řekl si tedy, že se mu jen něco zdálo a dál se věnoval své předešlé činnosti to znamená nic nedělat a koukat do zdi. Pak ale uslyšel to podivné ťukání znova. Došel až k oknu a vtom…..uviděl něco nebo spíš někoho, co ho naprosto překvapilo. Chvilku jen stál a zíral, potom okno otevřel. Za oknem byl (docela nečekaně) Sasuke. Ten, na koho celou tu dobu myslel, ten, kvůli komu se celý týden trápil, zdroj jeho problémů.
Potichu promluvil: "Sasuke, proč?"
"Co proč?" zeptal se jakoby nic Sasuke.
Naruto mu odpověděl teď už poněkud odvážněji: (teda byl fakt celkem naštvaný a nechal všechny své emoce vyplout na povrch)
"Co si jako myslíš, že děláš?! Ukázat se tady, udělat mi to všechno, po čem jsem v takovém šoku, nechat mě utápět se v myšlenkách s otázkami proč a pak se tady jen tak klidně ukázat a tvářit se jakoby nic!"

Naruto do toho dal všechno, co se v něm za poslední týden nahromadilo. A že toho nebylo málo. Sasuke chvíli neodpovídal, hledal ta správná slova, aby odpověděl na všechny Narutovy otázky a aby ho ještě víc nerozčílil. Ale venku mu byla přece jen zima a tak požádal Naruta, aby ho pustil dovnitř.
Potom pomalu odpovídal: "Takže, jak bych o řekl. Když jsem se tu před týdnem objevil, sám jsem nevěděl, co vlastně dělám a"
"No to je skvělé!"
"Naruto nech mě prosím domluvit. Sám jsem nevěděl, co vlastně dělám. Tolik jsem byl zaslepen láskou k tobě. Pravda, udělal jsem velkou chybu, ale ty ses nebránil a" krátká odmlka " nelituju toho," pokračoval dál Sasuke
"Moc se ti za to všechno omlouvám, chápu, že to nemáš vůbec lehké, musíš být zmatený a"
"To si piš, že jsem. Kdo by taky nebyl po tom všem."
"Naruto, prosím"
"Hm pokračuj."
"Díky. Chápu že to co jsem udělal v tobě muselo vyvolat zmatek a proto jsem tady. Je přece slušnost se aspoň ukázat, omluvit se a možná si to všechno vyjasnit, ne? A nemysli si, taky jsem celý týden přemýšlel nad tím, proč jsem to udělal."


Naruto nebyl chvíli schopen slova. Přemýšlel, co by asi tak mohl říct. Nakonec ho napadlo zavést řeč na něco jiného. Pochopil, že ani pro jednoho z nich, zřejmě nebylo lehké říct, co si myslí a co cítí.
"Ehm, Sasuke, jakto , že si jen tak uděláš výlet do Konohy? Naprosto nepozorovaně?" zeptal se Naruto.
Sasuke byl překvapen tím, jak chlapec změnil téma, pak ale pochopil co tím zamýšlí a s klidem odpověděl:
"No když jsem zabil Orochimara, našel jsem pár lidí a sestavil si vlastní tým. Ti lidé mě respektují a proto, když chci na nějakou dobu odejít, tak prostě odejdu. To je jednoduché.
Problém přichází se vstupem do Konohy. Obvykle na sebe vezmu nějakou jinou podobu pomocí henge a tak se dostanu do vesnice. Pokud ale potkám nějakého chunina nebo jounina, tak je musím obelstít pomocí genjutsu. Není to sice jednoduché, ale co bych pro tebe neudělal."
Vyznělo to trochu vychloubačně a uměle ale koneckonců byl to přece Sasuke.
,Ach ne, už jsme zase u toho,' pomyslel si Naruto.


"Víš, Naruto, dneska jsem tu už delší dobu. A pozoruju tě už od té doby, co jsi byl na ramenu se Sakurou."
"Takže, eh, jsi slyšel náš rozhovor?" zeptal se nervózně Naruto.
"Ano slyšel," odpověděl zase s klidem Sasuke.
"A co jsi jí to proboha nakecal, Naruto? Vždyť je to naprostá hloupost. Divím se, že to ještě neřekla Tsunade. Přemýšlel jsi vůbec u toho?"

Na Sasukem teď bylo vidět, že tohle ho opravdu znepokojuje a Naruta jeho reakce poněkud vyděsila. I tak ale odpověděl s překvapivým klidem. (a to u Naruta není moc časté)

"Sasuke, klid, Sakura nikomu nic neřekne. Já vím, že to byla hloupost a slibuju že nikdo se nic nedozví, věříš mi?"

"Věřím," odpověděl Sasuke
"protože tě miluju," dokončil svou větu. Naruto sklonil svůj pohled k zemi, aby nebylo vidět jak se červená. Taky k Sasukemu něco cítil, ale ještě si tím nebyl jistý. Sasuke se už blížil ke dveřím, když vtom se otočil a řekl jen: "Neboj já ještě přijdu." (ano to má být pokus o nějakou dojemnou dramatickou chvilku) Než Naruto stačil něco udělat, dveře se zavřely a Sasuke byl pryč. Ještě chvíli tam pak stál a potom si šel lehnout. S úsměvem na tváři jen zašeptal: "To doufám, Sasuke."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kakashi má tutově dvě hranolky... jednu větší a druhou menší.. obě stojí!!! Kakashi má tutově dvě hranolky... jednu větší a druhou menší.. obě stojí!!! | 28. října 2008 v 20:01 | Reagovat

mno já nevim... tohle je poněkud umělé pokračování.. :D ale stejnak to žerůůů :D

2 Týna(Mytiti)...majitelka blogu Týna(Mytiti)...majitelka blogu | 6. února 2009 v 22:15 | Reagovat

Hej v nejbližší době nějak neplánuju pokračovat, tak abyste to věděli. Jediná možnost pokráčka je, že by mě chytla nějaká divná nálada...xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama