Puuuuuuuuuuuuu!Hyuuu!bururruru!aaaaaaaaaaaa! a takhle bych mohla pkračovat až do aleluja.Ha!

30. října 2008 v 20:38 | Týna |  Daily blabbering
A je to tady, zbláznila jsem se. A nemůže za to ani alkohol, ani tráva, drogy a ani nic podobného. prstě jen má veselá stránka XD. Seznamte se.

Se smutkem a zároveň radostí v srdci vám musím oznámit novinu. Slečna Kristýnka se zbláznila. To už všichni víte, ale co nevíte jsou podrobosti tohoto zbláznění. Proto mi dovolte, abych vás s těmito informacemi obeznámila.
Takže, všechno to začalo v létě před 14 lety, kdy se narodila malá holčička. Těm chytrým už došlo, že se jedná o mě. To jste nečekali, co? Ha. No tehdy jsem kupodivu ještě nebyla tak ztřeštěná i když jak si to vlastně můžu pamatovat, že? No a tak jsem rostla a rostla a byla ze mě hodňoučká holčička, co měla samý jedničky no a prostě asi tak nějak. Jo a nikdy jsem se nešprtala, ale to je vedlejší. A tak jsem procházela životem. No a všechno náhle přešlo do podivného rychlého a hlavně bláznivého stavu kdy? No přece v tom krásném věku, kdy se můžete vymluvat na pubertu. No jo u mě to bylo trochu pozdějc no, ale neva. Hlavní je že to přišlo, ne? A tak má svět o blázna víc. N není to skvělý?

Pokud jste se pročetli až sem, gratuluju. Celý článek je totž absolutně o ničem. Ale co bych se tím trápila, sem přece blázen a ti si s ničím hlavu nedělají XD

A nakonec jedna bláznivá písnička, aby toho bláznovství nebylo málo. Nelekejte se, je to japonsky Je to totiž soundtrack z jednoho anime a samozžejmě k pěkně bláznivé scéně. (One Piece-Jango's Dance Carnival)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama