Všude samá fialová

31. října 2008 v 21:11 | Týna |  Daily blabbering
"Jo fialová je v módě, prostě se to nosí," říkám si.
Ale mě už to prostě tak strašně štve. Mám fialovou ráda, a hodně, ale poslední dobou se mi začíná pěkně protivit. Fialovou teď nosí každej a zrovna když už jsem si taky koupila nějaký ty fialový věcičky. Třeba jsem celý jedno odpoledne sháněla fialové punčochy, ale to je vedlejší. Proč vždycky to co si zamiluju, mají hned všichni ostatní? Není to fér. Já nevím, asi jsem divná, ale vážně to tak funguje. Marně přemýšlím, jak tomu předejít a napadá mě jediná myšlenka: přeprogramovat si mozek. Takže pokud znáte nějakýho dobrýho programátora, sem s ním. Už chci totiž být někdy originální nejen chováním.
A mimochodem ještě před chvílí jsem zastávala teorii "Jo, mám ráda fialovou, ale prostě j nebudu nosit. Nebudu přece jako všichni ostatní. Už tu nějak tak moc neřeším, celá tahe fialková se mi totiž zprotivila. A kdo za to může? Lidi. Nemám je ráda, teda některý jo ale jinak ne. Chápete co tím myslím, ne? Dneska jsme ve škole s kámoškou probírali, že ona si chtěla na triko udělat nápis I Hate People, ale radši s tam dala I'm serial killer. A já to teď doma pochopila. Nemusí ji přece otevřeně říkat, jak je nenávidí. Stačí je přece rovnou zabít. Zabít a bude klid. Možná bych se nad sebou měla zamyslet, protože melu samý bláboly.
Jen mě tak napadlo. Znáte takový to, jak se vás lidí ptají, co chcete v buducnu dělat. Našla jsem jednoduchou odpověď. Půjdu na psychinu, buď budu pomáhat lidem, což je vyloučeno (já přece nemám ráda lidi) nebo tam skončím. A to je velice pravděpodobné, protože já jsem šílenej blázen. Ale to jste si už všimli, ne?


Bla bla.
Bla bla bla.
Bla bla bla bla.
Bla bla bla bla bla. O jak vyčerpávající. No nic pro dnešek stačilo.

Přikládám velmi PSYCHO písničku. Nebojte, tentokrát se nespustí sama XD

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama