Leden 2009

Puzzle

30. ledna 2009 v 15:20 | Týna |  Scrapies
Nudíte se?
Máte dost času a hlavně dost trpělivsti? (ne, opravdu to není žádná reklama)
Tak tady máte malý dáreček v podobě krásného shonen-ai obrázku. Ale nejdřív si ho musíte složit.

Původně jsem to chtěla dát přímo do článku, ale nějak mi to nešlo takže...
A schválně za jak dlouho to složíte...xD
Mě to trvalo pěkně dlouho.Nic neřešte, prostě si potřebuju ulevit

26. ledna 2009 v 14:54 | Týna |  Daily blabbering
Uáááááááááááááááááááá! Oni ze Suwabary dělaj největšího blba grrrrrrrr. Zabít, zabít autory. je to prostě blbost, aby uvěřil, že Monica s ním čeká děcko. Je to blbost, když mezi nima nic nebylo. Grrr.
Když dokáže vymyslet super recept na chleba tak přece nemůž e být blbej. A, a, a celá tahle část s to pitomou sutěží Yakitate9 se mi vůbec ale vůbec nelíbí. I z Kuroyanagiho dělaj vola a Azuma je taky divnej. Vždycky to byl geniální idiot, tak proč je teď tak zázračně chytrej? A naopak Kanmuri je přece šíleně chytrej, tak proč s nějakou myšlenkou nepřijde i on? Proč pořád jen Azuma. A to, že z Kawachiho dělaj taky takovýho agora, to se nedivm. Je to skvělá příležitost, páč o je tak trochu blbej. Ale co je moc, to je moc. Už to fakt přeháněj...
A Junjou 12 ještě stále není přeložené grrr.
A ani žádná nová manga....
A po skvělých 4 výhrách v areně a novém streaku 6+ jsem zas prohráa, takže tu misi snad nikdy neudělám.
A už mě ani nebaví číst povídky.
Jenom koukám na Yakitate i když mě to ve skutečnosti ani moc nebaví. A už jsem tam objevila 4 parodie na jiný anime cha. Na Detective Conan, Tenjou Tenge, nějaký Wild Life či co, One Piece a Naruta....aha, je jich 5 xD

Co mám sakra dělat?
Ne a nejdu psát, páč v téhle náladě bych stejně nic nenapsala. HMMMM fakt super.
No, dokoukám Yakitate (jako celý anime). To mám práci tak dozítra a pak začnu ve volných chvíích psát. A už fakt opravdu. Jo a jdu cvičit. Hned teď. Pár kliků a lehsedů mi jenom prospěje.


A miluju lidi, kteří píšou komenty. Jen abyste věděli xDBrothers' love

25. ledna 2009 v 13:26 | Týna |  Blog Updates
Tak jak jsem slíbila, hodila jsem sem nový design. Plánuju ještě překopat menu a rubriky, ale to až někdy jindy. Teď momentálně sleduju Yakitate a chci ho co nejdřív dokoukat. Už jsem u 54. epizody z 69, takže to asi nebude trvat moc dlouho. Ještě když jsem nemocná a mám dost času xD

Jo a původně jsem chtěla na soustředku napsat 2. kapitolu té akové jedné story, kterou asi v život nenapíšu. Já totiž když sedim u compu, ani když u něho ležím, tak se nemůžu přinutit něco, napsat. To když jsem seděla v pokoji sama u babičky, sluchátka na uších a tužka po tom papíru jen lítala...

No ale teď mě sužuje pár otázek, na který asi nikdo z vás neví odpověd. To už Kawachimu ty vlasy narostly? A kde je Suwabara? A doufám, že už tam nebude ta hloupá Monica, po který Kai tak strašně letí. Já nevím, mě se vždycky líbí swordsmeni...

Yo yo yoi-extra dlouhý článek o hodně věcech například SEZNAM ANIME KTERÝ JSEM ZKOULKA

22. ledna 2009 v 20:01 | Týna |  Daily blabbering
Jo jo, už je to tak. Ze čtvrtletky z matiky jsem dostala 1. Jo, taky se divím.....no ono by to totiž jinak dopadlo hrozně, takže naše hodná (ehm ble fuj co jsem to napsala?) paní (ano, nějaký (ne)šťastlivec se našel) profesorka (no je fakt že zas tak hloupá není no) to bodování hoodně zmírnila. Ale tak, stejně bych tu celkovou 2 na vízo dostala, tak co.
A připadám si dosti dobře (když pominu, že jsem nemocná a nejedem kvůli tomu na soustředko) páč jsem čekala minimálně dvě dvojky a nakonec mám jenom jednu. Chachá, dobře já. *eh*

A je to ale celkem dost blbý, že jsem nemocná, páč za týden je mistrovství. No a sranda je, že to......jsem byla říct třídní, že čtvrtek a pítek nepřijdu. Tak si to tam zapsala a já přijdu domů a přijde mi sms, že nikam nejedem, páč Radim je nemocnej. No to já taky, takže to je stejně jedno. Ale včera jsem ještě tak nemocná nebyla, to až dneska.....

Jo a objevila jsem nové anime. Díky jednomu klukovi, kterej hodil odkaz na forum Naruto. Byla to zrovna scénka z anime Yakitate a byla to parodie na Naruta. Tak si říkám, že to bude sranda a už jsem si na youtube najela na 1. epizodu. Co mě překvail, byl námět. Je to celé o pečení chleba a ták. I když to má tenhle trapný děj, tak je to naprosto skvělé, humor je totiž parádní. Někteří lidé tvrdí, že je to nuda, ale mě se to líbí, teda zatím. Jsem teď u 14 epizody z celkových 69 (hmmm autoři skončili u pěknýho čísla) a čekám až se mi stáhne 15. epizoda. No a byl tam jeden takovej chlap, co vypadal jako naprosto nechutnej seme a asi jím i je. Naštěstí tam byl jen dvě epizody, takže v poho.
Nemyslete si, není to vůbec shonen-ai, ale já bych nebyla správná yaoistka, kdybych tam něco neviděla, že? A manažer Mats(cosi už nevim jak dál) Ken je naprosto úža i když má afro.

Tím jsme velice plynule přešli na téma anime, takže i když vím, že vás to určitě nezajímá, tak tady máte seznam anime, který jsem viděla:

Jeden malý update

18. ledna 2009 v 22:59 | Týna |  Blog Updates
Tak jsem si tak něco pročítala a narazila na jednu básničku, kterou jsem kdysi napsala a pak ji po nějaké době hodila i sem. No a nedalo mi to a musela jsem ji trochu pozměnit.
Takže když se proklikáte k mým Naruto fiction, tak pod názvem Chybíš mi to můžete najít.

Jinak mám v pc nachystaný design (jen záhlaví jako vždy) s motivem Brothers' Love. Dělala jsem se s tím dýl než obvykle (asi 50 minut) takže jestli chcete vyměnit Ora, tak si o to řekněte. No a když si neřeknete......tak to sem stejně hodím, aby mi netrčelo nepoužité v pc xD.
Takže tak do týdne tu máte nový design. A pokud si na mě majja udělá čas, tak bude mooc krásný.

Náhoda? Ani náhodou 1

16. ledna 2009 v 16:12 | Týna alias Kiike-chan |  Náhoda? Ani náhodou
Jak jsem slíbila, dávám sem první dílek. Teprv to začíná, takže tam zatím nic není, ale plánuju tuhle povídku jako yaoi. Tak abyste to věděli.
Tak si to užijte, kritizujte, komentujte, vše dovoleno....teda skoro vše XD

Část 1. Co? Proč?


NARUTO

Probudil jsem se a zjistil, že vůbec nevím, kde jsem. Byla tam tma a zima. A nejhorší bylo, že jsem tam seděl nahý a svázaný u zdi. Bolelo mě celé tělo, ale nejvíc hlava. Připadal jsem si tak nějak otupěle. Asi mi daly nějaké drogy nebo co. Snažil jsem se přemýšlet nad tím, proč tu jsem a jak jsem se sem vůbec dostal.


Music no.5

14. ledna 2009 v 21:54 | Týna |  Music Box
Ano, omouvá se, že sem skoro nic nepíšu, ale prostě se mi tak nějak nechce. Můj čas bohužel není nafukovací, i když bych si to šíleně moc přála.

Tak copak nám dneska vybere strýček winamp? Doufám, že ne nic z toho co minule. No dost nudných keců a jedem.
PLAY

1. Muse- Map of Your Head

Víte, co řekla moje matka o Muse? Že prý je to jak pro feťáky....grr
N co, tak je to hold pohodová hudba. Já ji mám ráda (tu hudbu), takže ať si matka myslí, co chce. A ať mě sakra pustí na tu "oslavu". Ale o tom zas jindy.

Tak a plynule přejdeme na další písničku. click

2. My Chemical Romance- The Sharpest Lives

Bože, jak už je to dlouho, co jsem se zaposlouchala do MCR? Dlouho.

Tak a click.

Ach můj bože! (ano máte si představit Přátelé a tu Janisse bo jak se to píše)

3. DJ OZMA- Lie Lie Lie
Když už ta písnička je taková ehm no...jo i takové mám v playilistu, tak aspoň nějaký pěkný video jdu hledat. Né ono to nejde k týhle písničce. Tak radši bez videa. Jo a ve winampu se mi spustila instrumental verze, takže právě tu vám sem hodím. Hmm tak na imeem jsem našla jen originál zpívanou verzi...


Tak a teď už prosím žádný blbosti,winampe.

4. Daphne Loves Derby- The Best Part About It Honey
No ne moc kvalitní video...

Tak a click

5. My Chemical Romance- Blood
Hooo,znovu MCR?
Vůbec nevadí.


Tak a ještě tak ze dvě písničky, ne?

6. Madina Lake-Here I Stand
Jooo tuhle mám ráda.
Božínku, co to tam kluci vyvádějí? XD

And the last one is....?

7. The Hives- Try It Again
Great song :D

And this is the end. Pardon, ale čtu teď hodně v angličtině, takže už nějak pomalu zapomínám češtinu xD

Joo to je dobrá výmluva za nenapsanou 2. část povídky. Ale asi už vám sem tu první hodím. Brz, slibuju. I když nebudu mít napsanou 2. tak do pátku tu bude ta 1.

Líbilo?

A já mu řekla: "Kimi ni aisteiruno." A on na to: "Watashi mo." Kdybyjen věděl, co to znamená.

11. ledna 2009 v 18:00 | Týna |  Daily blabbering
A špatné je, že si to určitě pamatuje, páč já byla opilá víc jak on a pamatuju si to naprosto přesně. Teda skoro.
Jak tak o tom todleto...přemýšlím, tak poslední dobou nějak hodně piju. A jak jsem psala, že když jse opilá tak bych se s někým "spustila", ale stejně to neudělám, tak včera jsem se po jednom klukovi doslova plazila. A to tam měl holku. Ještě štěstí, že to neviděla.

No znáte chvíle, kdy si říkáte, že horší už to být nemůže? Já říkám, že může. Ale nejsem sama.

Takže tenhleten článek pojednává o naprosté kravině. O tom jak se jedna dívka (zase to nutkání napsat děvka) opila a vyjela po jednom klukovi na velmi veřejné události. A teď jen doufá, že tahle story nepronikne nijak daleko mezi lidi. Chci se zahrabat. CHci mu zavolat a omluvit se, ale teď už to nemůžu udělat tak jak předtím. Předtím jsem byla opilá, takže všechno bylo jednodušší. Začínám chápat lidi, kteří pijou, aby jim bylo líp. Bože, stává se ze mě alkoholička a to mi ještě nebylo ani 15. Kdyby to tak věděla maminka. Copak by si o své hodné holčičce pomyslela. A to jsem jí včera chtěla poslat sms, že jsem naprosto opilá.

Jo a ten barman, ten vždycky když jsem tam přišla, tak byl víc a víc najeblej. Asi jako já XD

No nic, radši už se nebudu rozepisovat dál nebo budu muset už opravdu místo slova dívka psát až do smrti jen a jen děvka.


A jen pro doplnění:
Kimi ni aisteiruno- Miluju tě.
Watashi mo- Já taky.
Ale stejně nemá páru, co to první znamená, tak bych z toho nemusela dělat takovou vědu, že? Teda pokud mu to Radim neřekne......

Music no.4

9. ledna 2009 v 23:23 | Týna |  Music Box
Víte, jak jsem kdysi možná říkala: pravidelná dávka emocí (hudby)?
Tak určitě jste si všimli, že to rozhodně nemůže být pravda. Ne když autorkou mám být já.
Jinak třeba jako vůbec nevím, jaký písničky sem dát, ale jednu prostě musím.

Znáte song If You Were Gay?
No já ji poznala díky Kytiti a třeba dneska jsem si ji celkem hlasitě prozpěvovala ve škole XD...
No prosě užíte si to, je to super.
1. AvenueQ- If You Were Gay

Ták a co teď? ak schválně co se mi teď spustí ve winampu.
Tak jo..
2. AFI- The Leaving Song Part 2
Sry, ale lepší video jsem nesehnala...

Tak a jaká bude další písnička? Necháme opět vylosovat winampem...XD
mmmm The Used
3. The Used- Maybe Memories

To video jsem viděla asi prvních 10 vteřin, takže neručm za něj. Ale jsu tam nějaký obrázky, tak to snad nebude tak strašný.
Tak a další song......mě se s tím winampem tak dobře spolupracuje XD Asi to tak budu dělat vždycky XD
4.Mindless Self Indulgence- Bitches o;O...až teď mi došlo, co to Kytiti psala na tu takovou plechovou skříňku...no jo, občas jsem trošku zpomalená :D

A jako další třeba........ 5.Taking Back Sunday- I am Fred Astaire
To sakra na youtube není lepší video? grr

A mě to začíná bavit...XD

6.Mindless Self Indulgence- Molly
no hledala jsem nějaký to video a našla tohle amv. Je to na anime Elfen Lied, které plánuju zkouknout. Ano a vím, že je to tak trochu hodně masakr.

Hrála bych si ještě trochu dýl, ale musím už jít spinkat. Zítra jdu totiž do školy. Ne, nedělám si srandu, musíme jít na den otevřených dveří...

Cha...dostala jsem pusu od mistra světa

7. ledna 2009 v 0:28 | Týna |  Daily blabbering
Jo...měli jsme totiž trénink s jedním takovým Italem, kterej loni shrábnul titul mistra světa v latině v amatérech. Chytře pak přešel do profíků, aby mu ten titul nikdo nesebral...XD
No a tenhleten mistr je teď u nás v ČR. Už podruhé, ale to je detail.
No a na závěr tréninku se s náma loučil a jak už o v mezi lidma bývá, dostala jsem pusu.
Toť vše. Absolutně nezajímavé neboli jiným slovem nuda.
Ale musím uznat, že Maurizio (tak se totiž jmenuje) má velmi zajímavou angličtinu, takovou italskou XD

No a včera, teda teď už vlastně předevčírem jsme měli takovou celkem zajímavou hodinu fyziky. Když nad tím tak přemýšlím, tak většina mých historek je právě z hodin fyziky. No ale to je jedno. Prostě začala fyzika a my zrovna přišli z druhé hodiny z tělocviku. A tak jsme se posadili a já vytáhla pití, napila se a položila ho zpátky na lavici. Pak jsem ho chtěla dát do lavice, tak jsem ho vzala, překlopila a ........polila se. Já totiž zapomněla, že jsem to pití nezavřela. A tak jsem měla mokré kalhoty. Můžete si domyslet kde. No ještě že jsem měla tmavý rifle a nešlo to vidět, páč jsem pak byla vyvolaná napsat něco na tabuli.
No a jak už to fyzice téměř zvykem bývý, já a Kytiti jsme si nepsaly poznámky. A tak jsme se tak trošku nudily, hlavně Kytiti. A tak začala po kámošce vepředu házet papírky. A pak se najednou třídou ozvalo: "Já se nudím!" Ano, byla to Kytiti. Chtěla totiž Aničce říct: "Sorry, se nudím," páč po ní házela ty papírky.

No a stejně to nemůžete pochopit tak jako my čtyři, co spolu sedíme v lavici (v učebně je to totiž po 4), takže vám určitě nebude vadit, když vám nepopíšu celou hodinu. Přecejenom už je celkem pozdě večer nebo spíš moc brzo ráno? Tak i tak, prostě se mi to psát nechce.

Tak teda dobrou noc, i když pochybuju, že zrovna teď to bde někdo číst...XD

Jo a povídku nedostanete (jestli ji teda někdo chce) doduk nebudu mít napsanou následující kapitolu, takže to bude asi za dlouho. I když, zítra nejdu do školy, takže až se doučím, tak to možná dám dohromady. problém ale je, že nevím, jak to přesně chci.

I'm not perverted. I'm just differenly creative

3. ledna 2009 v 21:07 | Týna |  Daily blabbering
To je ták super celej den nic nedělat.....mmmm

A načala jsem další kapitolovku, jo já vím jsem strašná. Nikdy nedotáhnu věci do konce a už radš začínám nový. Jo je to ficka (nakazilas mě vidíš?) na Naruta a jmenuje se Náhoda? Ani náhodou.
Jo a mám to vyjímečně promyšlený až do konce, takže kdybych to nechtěla dopsat, tak do mě a řvát, že musím. Prostě mě donuťte, páč já chci konečně něco dotáhnout do konce. Teda jestli to někdo bude číst (Já vím, že ty jo. Teda doufám. Ano, myslím tebe, sejně jako předtím.)

A mě se ták nechce do školy. Jako fakt. Teda ne jako, ale určitě. Já si tak zvykla, že tam nechodím. A ještě k tomu máme v pondělí tělocvik. A mě se tak nechce cvčit. Ani nevím proč.
No jasně, že kecám. Vím to až moc dobře. Nechce se mi, páč jsem líná. Ale asi tam půjdu. Jednou za čas bych fakt mohla. Ale holky musí jít taky. Kéž by se konečně objevily na netu změny a bylo tam, že nemáme tělocvik. Situace by byla hned vyřešená. No nic. ještě mám noc, den a ráno.

A jak začíná škola, tak bych se asi měla začít učit, že?
Ano měla bych. U tohohle stadia můžu zůstat. Zatím. Pápá vysvědčení se samejma jedničkama. Jednou to přijít muselo. Ale co to melu. Vždyť je mi to stejně jedno, to jenom můj otec vždycky vyšiloval, když jsem dostala nějakou blbou známku.
Ale teď už se smířil s tím, že samý prostě mít nebudu. Trvalo to, ale smířil se s tím. A dokonce zvládl přimout i fakt, že teď budu víc zameškávat školu kvůli tréninkům.

Teda ,tati, děláš pokroky.

No nic. To by snad stačilo. Jo a těch věcí v závorkách si nevšímejte. Ty jsou pro jednu takovou........šílenou yaoifan.

ňů jír, ňů dyzajn

2. ledna 2009 v 20:28 | Týna |  Blog Updates
Tak s novým rokem je tu i nový design.
A neříkejte mi, že mám zpoždění. Já prostě přijela domů až teď.
Nevím, možná mi to tak jenom připadá, ale zdá se mi, že čím je vzhled to jednodušší, tím hezčí.
No ne? No možná ne, ale rozhodně to je přehlednější. Když se třeba podívám na nějaký jiný blogy, tak tam občas vidím tu stránku zpracovanou tak, že ehm no prostě přečtu velký ho**o z toho. Tím samozřejmě nechci nikoho urazit. Zvlášť když ono je to fakt hezký, jen ten problém, že pak nejde přečíst text.
Nicméně vraťmě se k hlavnímu tématu tohoto duchaplného článku.
V záhlaví stránky je Orochimaru z anime Naruto nakreslen originálně Kobylkou v pyžamu(web)
Už hodně dlouho jsem přemýšlela, že bych ho někde použila. Jinak není to jen obrázkem, poslední dobou mám Ora čím dál tím víc ráda (hmmm to je tak super, když už je tak trošku ehm jak to říct no mrtvej).

Takže doufám, že se vám vzhled líbí, pokud ne, tak máte smůlu.
Mě se totiž nic jnýho dělat nechce. Maximálně bych něco stáhla....

No takže komentovat, komentovat. Zajímalo by mě, jak se vám Oro líbí....XD