Cha...dostala jsem pusu od mistra světa

7. ledna 2009 v 0:28 | Týna |  Daily blabbering
Jo...měli jsme totiž trénink s jedním takovým Italem, kterej loni shrábnul titul mistra světa v latině v amatérech. Chytře pak přešel do profíků, aby mu ten titul nikdo nesebral...XD
No a tenhleten mistr je teď u nás v ČR. Už podruhé, ale to je detail.
No a na závěr tréninku se s náma loučil a jak už o v mezi lidma bývá, dostala jsem pusu.
Toť vše. Absolutně nezajímavé neboli jiným slovem nuda.
Ale musím uznat, že Maurizio (tak se totiž jmenuje) má velmi zajímavou angličtinu, takovou italskou XD

No a včera, teda teď už vlastně předevčírem jsme měli takovou celkem zajímavou hodinu fyziky. Když nad tím tak přemýšlím, tak většina mých historek je právě z hodin fyziky. No ale to je jedno. Prostě začala fyzika a my zrovna přišli z druhé hodiny z tělocviku. A tak jsme se posadili a já vytáhla pití, napila se a položila ho zpátky na lavici. Pak jsem ho chtěla dát do lavice, tak jsem ho vzala, překlopila a ........polila se. Já totiž zapomněla, že jsem to pití nezavřela. A tak jsem měla mokré kalhoty. Můžete si domyslet kde. No ještě že jsem měla tmavý rifle a nešlo to vidět, páč jsem pak byla vyvolaná napsat něco na tabuli.
No a jak už to fyzice téměř zvykem bývý, já a Kytiti jsme si nepsaly poznámky. A tak jsme se tak trošku nudily, hlavně Kytiti. A tak začala po kámošce vepředu házet papírky. A pak se najednou třídou ozvalo: "Já se nudím!" Ano, byla to Kytiti. Chtěla totiž Aničce říct: "Sorry, se nudím," páč po ní házela ty papírky.

No a stejně to nemůžete pochopit tak jako my čtyři, co spolu sedíme v lavici (v učebně je to totiž po 4), takže vám určitě nebude vadit, když vám nepopíšu celou hodinu. Přecejenom už je celkem pozdě večer nebo spíš moc brzo ráno? Tak i tak, prostě se mi to psát nechce.

Tak teda dobrou noc, i když pochybuju, že zrovna teď to bde někdo číst...XD

Jo a povídku nedostanete (jestli ji teda někdo chce) doduk nebudu mít napsanou následující kapitolu, takže to bude asi za dlouho. I když, zítra nejdu do školy, takže až se doučím, tak to možná dám dohromady. problém ale je, že nevím, jak to přesně chci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Clarisa Clarisa | Web | 7. ledna 2009 v 22:35 | Reagovat

héééééj!!!

Já ci povídkůůůůůůů

A mazej do školy lajdáku ×P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama