I'm not perverted. I'm just differenly creative

3. ledna 2009 v 21:07 | Týna |  Daily blabbering
To je ták super celej den nic nedělat.....mmmm

A načala jsem další kapitolovku, jo já vím jsem strašná. Nikdy nedotáhnu věci do konce a už radš začínám nový. Jo je to ficka (nakazilas mě vidíš?) na Naruta a jmenuje se Náhoda? Ani náhodou.
Jo a mám to vyjímečně promyšlený až do konce, takže kdybych to nechtěla dopsat, tak do mě a řvát, že musím. Prostě mě donuťte, páč já chci konečně něco dotáhnout do konce. Teda jestli to někdo bude číst (Já vím, že ty jo. Teda doufám. Ano, myslím tebe, sejně jako předtím.)

A mě se ták nechce do školy. Jako fakt. Teda ne jako, ale určitě. Já si tak zvykla, že tam nechodím. A ještě k tomu máme v pondělí tělocvik. A mě se tak nechce cvčit. Ani nevím proč.
No jasně, že kecám. Vím to až moc dobře. Nechce se mi, páč jsem líná. Ale asi tam půjdu. Jednou za čas bych fakt mohla. Ale holky musí jít taky. Kéž by se konečně objevily na netu změny a bylo tam, že nemáme tělocvik. Situace by byla hned vyřešená. No nic. ještě mám noc, den a ráno.

A jak začíná škola, tak bych se asi měla začít učit, že?
Ano měla bych. U tohohle stadia můžu zůstat. Zatím. Pápá vysvědčení se samejma jedničkama. Jednou to přijít muselo. Ale co to melu. Vždyť je mi to stejně jedno, to jenom můj otec vždycky vyšiloval, když jsem dostala nějakou blbou známku.
Ale teď už se smířil s tím, že samý prostě mít nebudu. Trvalo to, ale smířil se s tím. A dokonce zvládl přimout i fakt, že teď budu víc zameškávat školu kvůli tréninkům.

Teda ,tati, děláš pokroky.

No nic. To by snad stačilo. Jo a těch věcí v závorkách si nevšímejte. Ty jsou pro jednu takovou........šílenou yaoifan.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama