Jahů....ne Yahoo messenger, ale prostě Yahů...chápete? puč

3. února 2009 v 21:53 | Týna |  Daily blabbering
Bla bli bla
Jak skvostný začátek...
Takže, vidím, že puzzle asi není tak populární, no neva. Najdu si pro vás něco jinýho cha.
Jo a Majja už má pro mě hotový layout s Orochimarem. Je světlý a takový zvláštní. Tím to neberte, že se mi nelíbí, ale není to to, co bych si úplně přála. Ale já nemám co kecat, páč (puč) zaprvé jsem jí nezadala barvu a zadruhé můžu být ráda, že mi ho udělala (pořád se bavíme o layoutu)

A dneska jsme na jedné takové sedačce na takové jedné chodbě v jedné takové budově, které se říká škola, dělaly s Kytiti takové zvuky jako puč a puč mi puč a nepučím a pučla, puča a ano došlo i na variantu s písmenkem i. Takže mám další citoslovce do sbírky cha.
Ne, jenom chci upozornit, že možná to budu používat. Možná taky ne, ale kdo ví. Puč.

A vím, že teď nic moc nepřidávám a to ani nevíte, že ve wordu jsem zatím napsala tak necelou jednu stranu...hmm tak už to víte, puča. Ale uznejte, že je vůbec rekord, že jsem ten word otevřela. A...poslední dobou se mi nic nedaří. Dneska na tréninku mi to vůbec nešlo... a.....tohle rovná se že mi všechno nejde xD. Já už jsem taková. Z ničeho dělám něco a z něčeho dělám všechno.

To mi připomnělo, že kterýsi ten den jsem psala takový velice velice dlouhý článek, který pojednával (nečtěte pojebával jako já) o tom, že jsem taková a maková a bla bli bla a ták jako.
A že nevíte, co se s ním stalo? Já vím, že ty víš, Kytiti, ale jiní to třeba neví. No najednou se mi zavřela Mozilla a článek byl víte kde.
Tak mě tak napadlo...proč nemůžem třeba psát dvě čárky po sobě? (ne sově, jak jsem to původně napsala) Třeba jako v té větě s oslovením Kytiti. Jakože čárka za Kytiti jakožto oslovení a pak čárka před ale. Vím, že je to naprostá kravina a že tady mám určitě spoustu chyb, ale prostě mě to napadlo, tak jsem se chtěla podělit.

Tímto slavnostně ukončuju tento článek
Bla bli bla

PS: Tady se můžete kouknout na lay od Majjy, který tu za nějakou tu dobu zveřejním. Přecejenom se tu ještě Itachi a Sasuke(nepznali jste je? neva) moc neohřáli, takže je tu ještě chvíli nechám...když je ta zima xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kaktus Kaktus | Web | 4. února 2009 v 0:02 | Reagovat

Obdivuji tě za otevření wordku ;-D ... Musím uznat že mě pobavila myšlenka o několika čárkách za sebou :)

Jaky Kytiti ? :-D

2 Týna(Mytiti)...majitelka blogu Týna(Mytiti)...majitelka blogu | 4. února 2009 v 8:04 | Reagovat

Kytiti to je taková přezdívka pro Haničku....jakože japonsky je hana buď kytka nebo nos...xD

Ona je Kytiti a já Mytiti

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama