Březen 2009

Music no.6

25. března 2009 v 22:01 | Týna |  Music Box
Ták...
Aktuálně (od včera večer) se mi nějak zalíbili Funeral For A Friend. Teda poslouchala jsem je už dřív, ale teď mě to prostě nějak chytlo.
Takže si dneska dáme několik jejich písniček. Ale aby to někomu nebylo líto, tak necháme vylosovat kamaráda winampa ještě nějaký další songy.

1.FFAF- Raise the Sails
Já nevím, ale já tam úplně vidím One Piece....jsem zdegenerovaná. (Regenerace začne za 4,3,2,1,0, ERROR)

Náhoda? Ani náhodou 3

25. března 2009 v 6:49 | Týna alias Kiike-chan |  Náhoda? Ani náhodou
No tak trvalo mi to celkem dlouho, ale hlavně že je to tady, ne?
Zdá se mi to nebo to teď pšu jaksi jinak než na začátku? Bych si asi měla dát pozor nebo to dopadne úplně jinak :D

Takže čtěte, komentujte. Budu jen a jen ráda :)


Část 3. Už to nejde

NARUTO

Orochimaru přišel až ke mně a oblízl se. Hodil jsem po něm zhnusený pohled, ale on se jen zasmál. Bože, já ho tak nenávidím. Dělá se mi z něho špatně.
Brr…on…mi olíznul krk...já…bože, já se celý třepu. To….to není dobré…to rozhodně nebude dobré.

Tak jsem si nalakovala nehty....

22. března 2009 v 19:53 | Týna |  Daily blabbering
....a pak si je zase odlakovala.....
....a neříkala jsem si jen tak sama pro sebe, že dneska dopíšu tu kapitolu? ne....neříkala(sakra už zase lžu)
....a máma je divná....vadí jí můj nepořádek v pokoji....copak si ještě nezvykla?
....a blokli mi účet na y-gallery....vždyť já jim poslala tu naskenovanou matčinu občanku na potvrzení věku, tak co jim je?
....a nebaví mě číst povídky....ale najednou mám na to nějakou chuť (na povídky samořejmě)
....a hrozně mě mrzí, že nikdo nepíše komenty (kdyby sem teda někdo chodil)
....a jsem divná jako máma (na to, že nikdo nepíše komenty, kromě Kytiti, jsem si už dávno měla zvyknout)
....a asi si ty nehy zase nalakuju....

Guardians

20. března 2009 v 23:10 | Týna |  Blog Updates
No tak je tu zase změna designu. Tentokrát je můj xD
Jsou na něm kluci z Katekyo Hitman Reborn. Zleva: Adult Lambo(po tom,co prcek Lambo skočil do bazooky a udělal buch, tak nás na 5 minut navštívil tenhle fešný týpek), Gokudera, Ryohei(ten si je tady asi nejvíc nepodobnej), Mukuro, Hibari (*omdlela z Hibariho*) a nakonec Yamamoto( též fešný hoch :))
Omlouvám se Lambovi a Yamamotovi, že jsou kapánek zamlžení. Hontoni sumimasen.....xD

Asi takhle...
Když jsem ho udělala (ten des) tak se mi celkem líbil. Teď už se mi nelíbí tak moc. Nevím, asi je to tou modrou barvou. Jo a ty šipky by asi chtěly pryč, že?

No prostě mám teď takové nevýtvorné období a co se týče psaní, tak to je pod bodem mrazu ta naděje, že to napíšu. Třeba někdy....snad. O čem že to mělo být? Jo už vím.

Jinak vím, že sem toho zas tak moc nepřidávám a proto mě těší, že jsem chodí i nějací lidi.
Tákže...od středy pravidelně bude příspšvek do koutku hudby. A...Pokusím se do konce měsíce dopsat tu třetí kapitolu.

Jo a pamatujete si ještě na takovou tu ficku o takové té rodince? No...tak na tu já zapomněla.....a vůbec nemám chuť ji ještě nějak dopisovat nebo ták...

No a mám na vás otázku. Který z kluků (i když tohle je fanart) se vám nejvíc líbí? Já osobně celkově ujíždím na Hibarim, ale překvapilo mě podání Ryoheie v tomhle obrázku a řekla bych, že z něho někdo udělal dost pěknýho týpka.
A kdo se líbí vám?


Všechno a nic

16. března 2009 v 20:19 | Týna |  Daily blabbering
Existují lidé chytří, hloupý, pěkní, a mnoho dalších druhů. Pak je tu jeden velmi zvláštní druh-Hvězdy...tak a abych toho neprozradila moc, tak radši popojedem...

No....mám nachystaný nový design, ale moc se mi nelíbí a ještě není úplně hotový.

Jak jsem se tehdy chválila, že jsem pisálkovala, tak to bylo naposled. No, já vím....jsem prost líná.

Taky jsme byli v sobotu na mistrovství(jo už zase) Stálo to za hovno, víc toho doufám psát nemusím.

Stalo se i něco vem pěkného. V sobotu jsem přišla domů a v obýváku nová televize...wau....přijdu k sbě do pokoje a nová tiskárna i se scannerem a kopírkou v jednom...wau.....tohle by klidně mohlo být častěji xD

Taky se i stalo něco nepěkného, ne však natolik nepěkného, abych se s tím musela nějak moc trápit a sdělovat to vám. Víte o tom, ale nevíte, co to je.

Jo a taky jsem si zkrášlovala dveře. Lepila jsem na ně různé obrázky a pak jsem dokonce dělala takovej malej textík na ně. Nevím, co mě to popadlo, ale nakreslila jsem, vystřihla a pak i donutila držet na dveřích takový celke malý písmenka....holt když se někdo nudí.....

Jo a rozbor nemám...zítra se omluvím, že jsem zapomněla a udělám ho na středu. Vždyť ještě nemám dočtenou knížku.

A já se fakt začnu připravovat do školy a udržovat sešity a...a...a....tak si říkám, proč zase lžu...

Kyitimytiti.....bla bli bla.....tramtadadá.....ehm ehm...stačilo

A všechno jde do sraček...nebo ne?

12. března 2009 v 9:10 | Týna |  Daily blabbering
Tákže....moje ruka už je celkem v pohodě. Sice to bolí, ale dá se to vydržet.
Jenomže...
Radim má něco se zádama a to tak moc, že včera byl rád, že chodil. Jsme ani nedotancovali prectis (imitace soutěže)

No a to jsem se tak radovala včera, že jsem konečně něco sepísala. Mám jednu stránku a ne...Oro ještě nerejpnul Naruta. Vymyslel si na něho něco mnohem lepšího. No...nebudu to celý vykecávat, t byste z tho ak asi nic neměli.

Jo...a tímto veřeně prosím Kytiti, aby mi řekla, co je právě v módě podle naší božské ikony Hvězdy. Nevím co je horší. Být ve škole a nadávat na ni nebo nebýt ve škole a nemoct si užívat nad tím, jak je blbá. Nemoct ji říct něco chytrého na nějakou její otázku. Vím, že tohle je ode mě velmi velmi velmi hnusoidní, ale dopřejte mi trošku té škodolibosti. Vždyť je to tak super, když zjistíte, že na světě je někdo lepší než vy.
Jo a ještě bych se chtěla zeptat...je stále IN se utápět v zamilovanosti nebo už je zase něco nového? Bože já se snad těším do školy na Hvězdu...To je nějaké pochybné...

Jo a to víte že? Aha nevíte, já jsem vám to nijak nesdělila. Jsem se prokoukala Katekyo Hitman Reborn až do aktuálnho dílu (asi už někdy minulej týden) dokonce jsem byla tak zvědavá a nudila se, že jsem se i pročetla mangou až k aktuálnímu dílu. A....já blbá se zapřísáhla Báře, ale hlavně sobě, že do konce školního rku už nebudu koukat na žádné nové anime nebo mangu....a já to prostě.....prostě ne že bych to nevydržela, ale já se nudím....chápete to? Jo, můžu číst povídky, ale prostě i tak se nudím. Je to strašné. Co proboha dělají lidi, kteří nic nedělají? Já přijdu domů, jdu na trénink, přijdu z tréninku, zapnu pc, ale co pak?
Bože, já se snad začnu učit...nebo budu chdit dřív spát..jo to je dobrej nápad....nebo.....no teď hlavně musím dočíst tu knížku, abych mohla napsat rozbor do literatury, kterej měl být do úterý. Jo, do toho úterý, který teď bylo.....
Ale já přece nejsem ve škole. Sice jsem tam teď týden předtím byla, ale to se přehldne, ne?
Ale fakt, vážně vážně uvažuju tom, že už nebudu koukat na žádný nový anime. Začnu číst knížky. Nebo budu vc trénovat, nebo já nevím, ale anime teď ne.....Pomal totiž zjišťuju že mi to asi vymývá mozek, který občas v záchvatu myšlení i používám. Teda to anime mi nevymývá mozek, já si ho vymývám sama...xD
Uf....teď už týdně je tři díly anime a tři díly mangy....ták...zatnout zuby a vzhůru k novému programu.
Hmmm...nechtěla jsem teď spát? Tak třeba po obědě...teda až se vrátím z nákupů.

Now my brain says: Let me sleep.....

8. března 2009 v 17:35 | Týna |  Daily blabbering
Hoja....
Hoja hoja...

Ne fakt, k věci.
Pamatujete, jak jsem psala, že sem chci dát nějaký nový design?
Nepamatujete? Nevadí. Já totiž jo.
No takže já se extrémně snažím. Jako fakt. Ale vůbec mi to nějak nejde.
Ono taky nemá co jít.
Já totiž nevím, co vlastně chci.
Teda, vím, že chci něco s námětem Katekyo Hitman Reborn....ale jinak nevím co dál...
Obvykle když vidím obrázek, tak si s ním hned představím jakous takous finální podobu. Teď si můžu představovat, jak chci a stejně nic.

Já nevím...prostě už nemůžu nic splácnout. Páč za A nemám nápad a za B....i kdybych nápad měla, tak ho nedokážu zrealizovat....vždyť sakra ani neoříznu Hibariho, tak jak bych chtěla.

A ak je tu další problém. Je spousta layů na stažení, který se mi celkem dost líbí. Většina z nich je od Majjy, která mi dělala i tenhle aktuální s Orochimarem. Takže si říkám, že bych si od ní nějaký stáhla.
Ale....nadruhou stranu si říkám, že pak už by to nebylo nic moje....už takhle tu má asi měsíc lay, který jsem nestvořila.....a.........uáááááááááááááá......sakra.......nějak mi to všechn leze na mozek............áááááááááá.......néééé......slez ze mě, ty svině......slez z mýho mozku a nech ho spinkat, když si to tak moc přál.

Tak.....a jdu si zařídit pobyt v blázinci. To se bude mozek divit, až se probudí xD (Jestli se probudí)

It's hard to be the better man...hlavně když jste holka že?

5. března 2009 v 20:10 | Týna |  Daily blabbering
Ne, fakt jsem neumřela. Jen jsem byla nasraná, že nikdo sem nechodí. A taky jsem neměla čas...teda nechtělo se mi XD
No a momentálně píšu jen jednou ručičkou, páč s tou druhou.....jsem ráda, že s ní trošku pohnu. Jsme totiž dneska neměli pohybovku s paní Zvracíš?nezvracíš,tak makej-ovou. No tak to vedl Mira(tulící kamarád, který poslední dobou vůbec neplní funkci grr...musím si najít jinýho).
No a tak jsme tak běhali takový maličký závodečky.....a běžela jsem pozadu, nějak mi to uklouzlo a hodila jsem hubu. Přitom jsem si já chytrá spadla nejen na kostrč, ale i na levou horní končetinku.
Tak jsem to doběhla a sesula se na zem. Jako ne, že by si by mě to nebolelo.....a ne že by si mě nikdo nevšímal. No...jsem se odebrala do umývárky si to zastudenovodičkovat. Pak mi to jakási obrá duše zadělala obvazem, ale stejně mi to nepomohlo. Takže místo tréninku v Brně jsme jeli k doktorovi. Zrentgenovali mi to, doktor se na to svým odborným okem a za pomoci ohmataní, podíval. A řekl mi, že to mám naražený, což jsem stejně věděla. Ale znáte to, ne....radši si za tí doktorem skočím, když mi jde o zdraví a hlavně mistrák za dveřma. A už se mi píše tak blbě, tak abych to uzavřela.


Mé oblíbené:
Bla, bli, bla
Konec