Duben 2009

Lalihooo....to jsem tak dlouho nepoužila, až je mi to líto...njn normalizace XD

26. dubna 2009 v 18:42 | Týna |  Daily blabbering
Echm echm tákže....

Povídku jsem samozřejmě nedopsala a když jsem chtěla, tak jsem toho nějakým záhadným způsobem nebyla schopná.
Design mám rozdělanej, ale tady je problém-rozdělanej. S mým přístupem ho asi ani nedodělám páč teď se mi jaxi nechce a měla bych se učit a ták.

No a teď o víkendu jsem se skvěle bavila, tak doufám, že mi ta dobrá nálada nějakou tu chvíli vydrží XD Na večer s kamarády a osobním topením(když mě byla zima a on se nabídl..) opravdu nic nemá :)

A řekla bych, že se začínám normalizovat *třikrát si klepla do stolu* Už nevydávám tolik divných zvuků XD

Kdyby to všechno takhle zůstalo napořád, bylo by to super. A asi jsem se zbláznila. Navrhla jsem, že bysme (já prostě nemám ráda slovíčko bychom) mohli jíz do kina na nějakej horor. Já, já, která se bojí skoro všeho. No to bude sranda jestli teda na něco půjdem :D

No nic, zítra mám rehabku na 7.30, mám ššíleně velký spánkový deficit a nic nedodělaný. Takže vlastně úplně normální jako vždycky XD

I will be crazy for the rest of my life....

22. dubna 2009 v 18:52 | Týna |  Daily blabbering
Hoja hoj
Ciaossu
Moshi mosh
Hi
Ohayo

Takže to byl začátek.
Přejděme k hlavním věcem tohoto článku:

Kufufuu
kufufuu
kufufu
no
fuuu

A pokračujeme dál:
Fuumo
fumo
fumo
fumo
fumooooooo

Tak to by bylo vše.
Kamikorosu
Shine


Tak dejme tomu, že vše podstatné jste se dozvěděli, ale radši vás obeznámím i s několika maličkostmi:

Takže, už 3 dny si říkám, že dopíšu povídku, páč už mě to nebaví mí takhle nedodělaný a ták. Už 3 dny si říkám, že to udělám zítra.

V posledních dnech jsem poněkud šťastnější než obvykle. Důvodem je asi to, že mi každou chvilku přijde nějaká pěkná sms. Proto pro mě bylo úterý trpením, protože jsem si zapomněla mobil. Ale zvládla jsem to :D

Byla jsem poprvé za školou. Jo, jako já občas plánovaně nejdu do školy, ale tohle bylo prostě jiné. A byla to celkem blbost. Mohla jsem mít za sebou písemk z fyziky. Ale co...neva XD

Pokud jste si všili nové hlášky, tak ta je z ficky Nerd od autorky animehead ze stránky yaoi.y-gallery.net

Právě teď bych se měla učit dějepis, ale už mi to leze všude jen ne do hlavy. Ještě štěstí, že nám dala ty otázky předem, páč tam jsou takový podělaný maličkosti, že bych věděla tak polovinu možná...

Zase jsem nějak přišla na chuť The Used, když se mi dneska spustila Eartquake. Právě teď mi hraje Into My Web.

To mi připomnělo, že jsem dlouho nepřidala žádnou hudbu. Ale když vezmete, že jsem nepřidávala skoro nic, tak se to dá unést, ne?
Mmmm Maybe Memories mám tak mmmmm začátek...

No takže jsem líná dopsat povídku, ale v pátek mám volno, tak se na to vrhnu. Slibuju. Pěkně si přestím něco přečtu, abych chytla inspiraci a pak to dopíšu. Ale fakt. Nebo aspoň jednu kapitolu. Jakože už to vidím asi jen na 3. I když mohla bych si rozmyslet ten debilní konec a natáhnout to ale to by se to táhlo celej rok :D

Jsem líná udělat novej design, tenhle se mi už tolik nelíbí, ale když budu mít čas, tak se mrknu na nějaký pěkný obrázky. Na jaký téma byste to chtěli? Je to přece hlavně pro vás, ne jen pro mě.

Jo a nepočítejte s tím, že to bude hned. Jak se znám, tak si dám určitě pěkně načas XD

Tak to by asi stačilo

Ciao ciao

PS: kdyby někdo nechápal, tak:Ciaossu je pozdrav Reborna z Katekyo Hitman Reborn (Týna se dozvěděla, že prý manga je úplně jiná a hlavně lepší, tak si ji v nejbližší době celou přečte xD)
Moshi mosh se říká, když zvedáte telefon, něco jako naše haló
Ohayo je japonsky něco jako ahoj
Hi snad všichni znají (pro angličtiny neznalé: je to čau)
Kufufuu
kufufuu
kufufu
no
fuuu zpíval dabér Mukura (Katekyo Hitman Reborn) v jedné písničce na koncertu Reborn. Je to něco jako parodie na jeho smích nebo spíš úšklebek Kufufu
Fuumo
fumo
fumo
fumo
fumooooooo zaznělo v anime Full Metal Panic! Fumoffu, když šel Sagara a dalších pár chlapíků v oblečcích Bonta-kuna. Nechtějte po mě, to normálně vysvětlit. Nejde to XD
Kamikorosu je Hibariho hláška a znamená to I will bite you to death (český překlad: Dokoušu tě k smrti) Jo je to divný, ale miluju, když to říká.
Shine je japonsky něco jako chcípni.
Ciao ciao je opět Rebornův pozdrav, tentokrát při loučení


The Fucking Brian is coming!

15. dubna 2009 v 21:50 | Týna |  Daily blabbering
No, tak nic jsem sem nepsala, páč se toho moc nedělo. Teda jakože dělo, ale já prostě neěla potřebu se o tom nějak vypisovat.
No, koukám na nové anime. Ano já vím, že jsem porušila přísahu, kerou jsem si dala. Koukám na Ouran High School Host Club. Je to celkem dobré anime, ale znám i lepší. No a včera jsem se nějak sekla u 23.dílu, protože ho nemůžu nikde najít celej. Jakože na zkouknutí online. No, asi si ho stáhnu, ale to je vedlejší.
Velikonoce proběhly celkem v klidu, škola pořád na houby jako vždycky, koleno mi pořád nějak stávkuje, no prostě nic zázračnýho. Až na.....Fucking Brian is coming.
Jako na to se musíte kouknout. Jsou to takový jakýsi kecy a někdo z toho udělal flash na Naruta. A s Barčou jsme se u toho dooost chlámaly. Takže všichni povině zkouknout: here

No a ještě bych se chtěla "pochlubit" že absolutně mě opustila veškerá fantazie a veškeré nápady na pokračování povídky. A nemám žádnou inspiraci a i když mám, tak prostě se mi do toho nějak nechce. Nevím, jak to mám napsat a ták....jak by řekl Ross z přátel: Jsem v útlumu.


A psala jsem teď úkol do dějáku a jsem z toho celá divná. Měli jsme každej zadanou nějakýho člověka za 2. světové a měli jsme zkoumat, co by se s ním mohlo stát. No já schytala jakousi ženskou z oblasti, kterou nakonec vypálili. A jo je to blbost, ale teď z tho mám takové smíšené pocity. No nic...zkouknu jeden díl Katekyo, který právě celý stahuju, abych si ho vypálila, půjdu se umejt a spinkat.

Člověk je jako kniha...

7. dubna 2009 v 13:47 | Týna |  Daily blabbering
...někdy i po přečtení všech stran pořád nechápete...

aneb když ulehám ke spánku dřív než v 00.00 tak mi to trochu i myslí a splodí to tohle.

Tákže...pořád se neozval nikdo, kdo by mi koupil medvídka. To si ho mám jako kupovat sama? Víte kolik to stojí peněz. No co....nějak si bez něj vystačím.
Jinak dneska jsme psali scio testy. Ne, žádný příjmačky...prostě si nás chtěli jenom otestovat. Byla to hrozná nuda a dopadlo mi to zrovna ne nijak slavně ale co. Aspoň jsem brzo doma, říkám si.
Přijdu domů a říkám si, že vlastně nevím, co chci dělat. A matka se mě ještě ptá. Když řeknu, že nevím, tak se naštve a říká: "No tak umyj okna, já nebudu všechno dělat sama (nikdo se jí nerosí o to, aby mi uklidila pokoj). No a nekoukej tak na mě. Mě to taky nikdo neučil. Prostě řekli udělej to a já musela. Jo a hlavně nevypadni z toho okna. A kdyby přece, tak si sama musíš zavolat sanitku, já přece nemám mobil."
No to jsem se naštvala zase já a zamkla se v pokoji. Kašlu na ni, nic umývat nebudu. Já nevím. Pořád tvrdí, že na nic nemá čas. Vždyť ona je furt doma. Ne, ona nemá čas, protože se musí starat o Michala...(mladší brácha) Nechápu to, jak to někdy mohla stíhat, když chodila do práce? Nechápu.

Zde je zářný důkaz toho, že den bez hádky s matkou je jen tehdy, když se nevidíme.


Jo a znáte Icy Tower? Taková skákačka. Kaktus psal, že si splnil sen, když nahrál 40 000 bodů. Uplně jsem se divila, že to jde. A včera jsem se o tom zmínila jednomu klukovi a ten prej nahrál 80 000. No to mi bude sakra dlouho trvat než se k tomuhle doberu *schovává se za svých 3559* Ale co...hraju to teprv týden.

Jo a...nějak jsem nenapsala ani písmenko ještě ze 4.části. Já totiž vůbec nevím, jak jsem to teď chtěla. Ono psát něco, co máte naplánovaný už od ledna někdy v dubnu, to je sranda.

No nic...jdu pařit.

potřebuju uklidnit...

5. dubna 2009 v 18:54 | jen taková blbá holka |  Daily blabbering
....dejte mi někoho, koho můžu zabít