Člověk je jako kniha...

7. dubna 2009 v 13:47 | Týna |  Daily blabbering
...někdy i po přečtení všech stran pořád nechápete...

aneb když ulehám ke spánku dřív než v 00.00 tak mi to trochu i myslí a splodí to tohle.

Tákže...pořád se neozval nikdo, kdo by mi koupil medvídka. To si ho mám jako kupovat sama? Víte kolik to stojí peněz. No co....nějak si bez něj vystačím.
Jinak dneska jsme psali scio testy. Ne, žádný příjmačky...prostě si nás chtěli jenom otestovat. Byla to hrozná nuda a dopadlo mi to zrovna ne nijak slavně ale co. Aspoň jsem brzo doma, říkám si.
Přijdu domů a říkám si, že vlastně nevím, co chci dělat. A matka se mě ještě ptá. Když řeknu, že nevím, tak se naštve a říká: "No tak umyj okna, já nebudu všechno dělat sama (nikdo se jí nerosí o to, aby mi uklidila pokoj). No a nekoukej tak na mě. Mě to taky nikdo neučil. Prostě řekli udělej to a já musela. Jo a hlavně nevypadni z toho okna. A kdyby přece, tak si sama musíš zavolat sanitku, já přece nemám mobil."
No to jsem se naštvala zase já a zamkla se v pokoji. Kašlu na ni, nic umývat nebudu. Já nevím. Pořád tvrdí, že na nic nemá čas. Vždyť ona je furt doma. Ne, ona nemá čas, protože se musí starat o Michala...(mladší brácha) Nechápu to, jak to někdy mohla stíhat, když chodila do práce? Nechápu.

Zde je zářný důkaz toho, že den bez hádky s matkou je jen tehdy, když se nevidíme.


Jo a znáte Icy Tower? Taková skákačka. Kaktus psal, že si splnil sen, když nahrál 40 000 bodů. Uplně jsem se divila, že to jde. A včera jsem se o tom zmínila jednomu klukovi a ten prej nahrál 80 000. No to mi bude sakra dlouho trvat než se k tomuhle doberu *schovává se za svých 3559* Ale co...hraju to teprv týden.

Jo a...nějak jsem nenapsala ani písmenko ještě ze 4.části. Já totiž vůbec nevím, jak jsem to teď chtěla. Ono psát něco, co máte naplánovaný už od ledna někdy v dubnu, to je sranda.

No nic...jdu pařit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama