Říjen 2010

HAPPEEH NARUSASU DAY!!!

23. října 2010 v 19:00 Daily blabbering
ns
Yosh!
NaruSasu day, den oslavující the best anime pairing ever je tu! A Kristýnka jako správná fanynka strávila půl dne na parketě xD
Ale ne, hnedle jak přišla domů, tak se převlíkla do oranžové (Narutova) a tmavě modré(Sasukeho). Až teď jsem si uvědomila, že vlastně oranžovou mám nahoře=top, takže to dokonce koresponduje :D NaruSasu means Naru is the seme. Mnom dále jsem si dala instantní polívku, ale takovou tu dobrou, co mi schrastil tatíček, přičemž jsem předstírala, že je to velice chutný ramen. Boužel mi v něm ale chybělo spoustu věcí, třeba naruto :D Pro ty, co nevědí Naruto=fishcake (To bylo v jedný ficce, si ze Sasukeho dělali prdel, že chodí s fishcakem. Prej: "Oh, Sasuke, you're dating food?" :D:D:D:D priceless btw. ficka se jmenuje Meet the Uchihas) Mno co jsem dělala dál v průběhu oslavování? Koukala na NaruSasu videjka (to jsem zvládla, zatímco jsem papala "ramen"), našla a stáhla spoustu pěkných NaruSasu obrázků, snažila se ještě něco udělat na naší NaruSasu ficce, ale ono se to dělá celkem blbě, když člověk, s kterým to píšete je zrovna fuč, takže jsem toho moc neudělala xD no jo, taky jsem skoukla poslední část 2.Naruto Shippuuden filmu aka největší trapárny v historii, ale ty NaruSasu momentky tam jsou prostě krásný! A teď jsem v procesu čtení překrásných NaruSasu povídek.

Well, řekla bych, že tohle značnou většinu lidí nezajímá, ale whatever. Chtěla jsem se s někým podělit xD

A chtěla bych NaruSasu hrneček. Nějaký tmavě modrý s oranžovýma spirálkama a možná i Uchiha fanama (vějíř) Ale takový bych si asi musela vyrobit a na to mám levé ručičky. No, zkusím se zeptat, jestli by mi někdo tuhle krásnou věcičku neudělal k Vánocům :)

That's for today, hope you like the fish. Přemýšlím, že všechny články budu zakončovat takhle xD